Burzenie obiektów budowlanych – Poznań

Odpowiadając na zapotrzebowanie, wzbogaciliśmy naszą ofertę o kolejne usługi specjalistyczne:

  • transport drogowy towarów pojazdami uniwersalnymi oraz specjalizowanymi
  • rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • roboty ziemne

Decydując się na skorzystanie z oferty transportowej firmy SAN-EKO, mają Państwo gwarancję, że towary dotrą pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Bogate zaplecze zróżnicowanych pojazdów transportowych pozwala nam optymalnie dobrać sprzęt do realizacji każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Posiadamy doskonale wyposażoną flotę, składającą się z nowoczesnych, w stu procentach sprawnych pojazdów. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie, umożliwiające im transport i przewożenie ładunków w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Jeśli potrzebują Państwo skorzystać z profesjonalnych usług transportowych na terenie Poznania i okolic – zapraszamy do skorzystania z oferty firmy SAN-EKO.

Burzenie obiektów i rozbiórka

Posiadamy również odpowiednie przygotowanie, by wykonywać złożone prace rozbiórkowe, a także wyburzeniowe. Zajmujemy się rozbiórką i wyburzaniem obiektów budowlanych w okolicach i na obrzeżach Poznania, jak i w ścisłym centrum, gdzie precyzja jest kwestią najważniejszą. Wyburzamy obiekty budowlane w sposób bezpieczny i nie powodujący komplikacji w ruchu miejskim. Wykorzystujemy w tym celu najnowocześniejsze maszyny i sprawdzone, w stu procentach bezpieczne technologie. Zaufało nam wielu klientów – inwestorów, którzy planują postawienie nowych obiektów w miejsce istniejących, jak i tych, dla których priorytetem jest zmiana koncepcji zagospodarowania terenu. Zajmujemy się także wyburzaniem obiektów budowlanych, których konstrukcja, wiek i stan techniczny powodują zagrożenie życia i zdrowia ludzi.

Roboty ziemne

Ze znakomitymi rezultatami współpracujemy też z wieloma firmami budowlanymi, realizując roboty ziemne przy użyciu własnego, nowoczesnego i wydajnego sprzętu, gwarantującego sukces w każdych warunkach.

SAN-EKO ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KRZYSZTOF SKOCZYLAS

Ul. Gołężycka 132, 61-357 Poznań
NIP: 7791007260
REGON: 630535609
Tel/Fax: +48 61 667 53 71, +48 601 210 315
e-mail: san-eko@poznan.home.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Michał Wilczyński
Tel: +48 605 440 887
e-mail: handlowiec@san-eko.pl

WYNAJEM KONTENERÓW NA ODPADY
Tel: +48 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!