Kontener na gruz i śmieci – Poznań

Zdając sobie sprawę z faktu, jak trudne może być pozbycie się śmieci, odpadów oraz gruzu, oferujemy Państwu profesjonalne kontenery na śmieci, które dostarczamy i wywozimy na terenie całego Poznania. Proponujemy kontenery o objętości od 1,7 m3 do 38 m3 Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu usług komunalnych na najwyższym poziomie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w szybki, tani i bezproblemowy sposób dostarczać naszym klientom dokładnie takie kontenery, jakich potrzebują. W naszej ofercie posiadamy małe, średnie i duże kontenery na śmieci oraz gruz, dzięki którym w skuteczny sposób uporządkować można plac budowy czy zadbać o czystość po zakończonym remoncie domu, mieszkania i obiektu komercyjnego. Nasze kontenery świetnie sprawdzają się w przypadku spółdzielni mieszkaniowych, jak i obiektów komercyjnych takich jak: sklepy i galerie handlowe, budynki biurowe i administracyjne, hale i zakłady przemysłowe. Wszędzie tam, gdzie liczy się czystość i sprawne usuwanie gruzu oraz odpadów, kontener na śmieci od firmy SAN-EKO będzie doskonałym rozwiązaniem.

Kontenery na gruz

Wywóz gruzu, nawet w niewielkich ilościach, może stać się poważnym problemem. Obowiązujące w naszym kraju prawo nakłada obowiązek przekazania tego typu odpadów specjalistycznej firmie, posiadającej niezbędne zezwolenie na odbiór, transport i składowanie odpadów takich jak gruz. Do wywozu gruzu niezbędne są specjalne kontenery, którymi dysponuje firma SAN-EKO. Dzięki nim, jak i wszystkim niezbędnym pozwoleniom, jesteśmy w stanie świadczyć dla klientów zamieszkujących Poznań i okolice profesjonalne, sprawne oraz niedrogie usługi w zakresie wywozu śmieci, gruzu czy odpadów wielkogabarytowych. Dostarczamy i odbieramy kontenery na gruz, zapewniając zupełnie nową jakość w prowadzeniu usług komunalnych. Dzięki nam, Państwa problemy z gruzem, odpadami czy śmieciami skończą się raz na zawsze. Spośród wielu konkurencyjnych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, dlatego oferujemy Państwu najwyższą jakość w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasza firma ma wielu zadowolonych klientów na terenie całego Poznania i powiatu poznańskiego.

Wybór kontenera i przeznaczenie

Kontener 1,7 m3 - małe prace remontowe i porządkowe. Można go używać do wywozu gruzu, śmieci budowlanych mieszanych, ziemi lub odpadów zielonych. Kontener kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca i jest transportowany na małych autach mieszczących się w wąskich miejskich uliczkach, bramach starych kamienic czy zatłoczonych parkingach.

Kontener 2,7 m3 - doskonałe rozwiązanie w niewielkich pracach remontowych np. łazienki, mniejszych pracach budowlanych w domu i ogrodzie. Składowanie śmieci budowlanych, płytek ceramicznych, drewna.

Kontener 3,5 m3 - idealny do przewozu odpadów budowlanych, remontowych, wywozu pozostałości po pracach ogrodowych

Kontener 4,5 m3 - większe prace remontowe lub porządkowe. Transport gruzu betonowego, ziemi, żwiru, piasku innych odpadów.

Kontener 6 m3 - najczęściej wybierany podczas kompleksowych prac remontowych w mieszkaniach , domach jednorodzinnych. Można w nich transportować gruz ceglany, ziemię, ceramikę, płytki chodnikowe etc.

Kontener 8 m3 - niewielkie wymiary zewnętrzne i duża pojemność sprawiają, że jest to najczęściej wybierany kontener na duże budowy. Kontener szerokiego zastosowania np.: na zmieszane śmieci budowlane, na odpady gruzu i ziemi czy odpady selekcjonowane takie jak metal, drewno, makulatura i tworzywa sztuczne.

Kontener 15 m3 - kontener w systemie hakowym, dobrze sprawdza się podczas prac rozbiórkowych lub wykopów. Załadunek do 15 ton.

Kontener 16 m3 - jest to kontener używany na dużych budowach czy większych zleceniach. Przeznaczony na składowanie i odbiór lekkich odpadów budowlanych i poremontowych o dużych rozmiarach np. płyty gipsowo-kartonowe, materiały izolacyjne oraz na inne odpady wielkogabarytowe.

Kontener 24 m3 - kontener hakowy do wykorzystania w trakcie robót ziemnych, prac wyburzeniowych lub pracach ogrodowych.

Kontener 38 m3 - największy kontener hakowy w naszej ofercie. Ze względu na rozmiary dedykowany jest na największe place budów. Przeznaczony jest do składowania i wywozu gruzu oraz innych odpadów pobudowlanych.

Wynajem kontenerów na odpady

Oferujemy Państwu wynajem kontenerów na terenie Poznania oraz gmin ościennych. Posiadamy kontenery o zróżnicowanych wielkościach od 1,7 m3 do 38 m3. Decydując się na wybór kontenera prosimy o podanie kluczowych informacji dotyczących: pojemności kontenera, zamykany czy otwarty, rodzaju odpadów, daty i lokalizacji. Usługę wykonujemy w formie jednorazowego lub zlecenia stałego.Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem +48 601 210 315 lub za pomocą wiadomości elektronicznej na adres dhsaneko@gmail.com

SAN-EKO ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KRZYSZTOF SKOCZYLAS

Ul. Gołężycka 132, 61-357 Poznań
NIP: 7791007260
REGON: 630535609
Tel/Fax: +48 61 667 53 71, +48 601 210 315
e-mail: san-eko@poznan.home.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Michał Wilczyński
Tel: +48 605 440 887
e-mail: handlowiec@san-eko.pl

WYNAJEM KONTENERÓW NA ODPADY
Tel: +48 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!