Sortownia odpadów komunalnych

W Zakładzie Usług Komunalnych SAN-EKO staramy się stale podnosić standardy związane z wywozem odpadów i sprzątaniem ulic. Mamy na uwadze wymagania, jakie określone są u podstaw zrównoważonego rozwoju. Coraz większa ilości śmieci i odpadów, z jakimi mamy do czynienia na co dzień, wymaga zastosowania optymalnych rozwiązań w zakresie ich składowania. Podążając za światowymi standardami w dziedzinie recyklingu i przetwarzania śmieci, doskonale wiemy, że sortowanie jest procesem absolutnie niezbędnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak istotne znaczenie mają odpowiednio posortowane odpady komunalne – zarówno dla mieszkańców, jak i dla środowiska.

Sortowanie odpadów – Poznań

W trosce o spełnienie wszystkich wymagań i standardów dotyczących ochrony środowiska, każdego dnia podnosimy poziom naszych usług, dbając o poprawę stanu naszego środowiska.

Dlatego w ramach naszej działalności uruchomiona została nowoczesna sortownia odpadów komunalnych w Poznaniu, która spełnia najwyższe wymagania stawiane przez ekologów. Możemy zatem świadczyć kompleksową usługę wywozu odpadów, począwszy od ich odbioru ze specjalnych pojemników do segregowania, a na profesjonalnym gospodarowaniu nimi kończąc.

Wydajna i nowoczesna sortownia odpadów komunalnych pozwala przede wszystkim zdecydowanie zredukować ilość odpadów poddawanych składowaniu. Jest to możliwe dzięki wydzieleniu surowców wtórnych, frakcji mineralnej, frakcji organicznej oraz odpadów niebezpiecznych. Każda z nich może być następnie poddana dalszej obróbce lub w inny sposób zagospodarowana.

Sortownia odpadów komunalnych SAN-EKO jest bardzo dobrze przygotowana na obsługę Poznania i okolic. Zachęcamy do współpracy.

SAN-EKO Zakład Usług Komunalnych

ul.Gołężycka 132

61-357 Poznań

NIP: 7791007260

REGON: 630535609 Biuro
Tel/Fax 061 667 53 71, 0 601 210 315
san-eko@poznan.home.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Michał Wilczyński
Tel. 0 605 440 887
dhsaneko@gmail.com

Zamawianie kontenerów

Tel. 0 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!