Sprzątanie ulic - Poznań

Utrzymanie ulic w optymalnym stanie to kwestia nie tylko szeroko rozumianej estetyki w przestrzeni miejskiej, ale także bezpieczeństwa pieszych i kierowców. W trosce o zapewnienie najwyższego standardu utrzymania poznańskich ulic i chodników, firma SAN-EKO zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie sprzątania i zamiatania oraz odśnieżania ulic. Oferujemy Państwu szereg usług związanych z utrzymaniem czystości i funkcjonalności:

  • letnie i zimowe utrzymanie chodników, placów, zamiatanie, odśnieżanie ulic (Poznań i okolice),
  • sprzątanie obiektów handlowo-przemysłowych i użyteczności publicznej,
  • wykonywanie prac przy użyciu piaskarek, zamiatarek, polewarek.

Odśnieżanie ulic i chodników – Poznań i okolice

Utrzymanie funkcjonalności podjazdów, placów, jezdni czy chodników zimą jest niezwykle ważne, zwłaszcza w dużych miastach, takich jak Poznań, w których liczba samochodów jest bardzo duża, a pieszych jeszcze większa. Nasza firma oferuje kompleksową usługę obejmującą zarówno sprzątanie ulic, placów i chodników, jak również odśnieżanie ulic zimą. Dzięki naszym usługom mieszkańcy Poznania – zarówno piesi, jak i kierowcy oraz poruszający się komunikacją miejską – mogą mieć pewność, że nawet w przypadku intensywnych opadów śniegu i wysokich mrozów ich drogi, chodniki i ulice będą odśnieżone i bezpieczne. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu nawet w przypadku bardzo obfitych opadów śniegu, szybko umożliwimy zarówno pieszym, jak i zmotoryzowanym, komfortowe i bezpieczne korzystanie z jezdni i chodników.

Odśnieżanie ulic – szybko i tanio

Na zgłoszenia klientów zawsze staramy się reagować natychmiast, także w warunkach zimowych, kiedy odśnieżanie ulic staje się priorytetem, a każda wydajnie pracująca piaskarka jest na wagę złota. Z SAN-EKO poskromienie zimy staje się łatwiejsze! Doskonale wiemy, jak ważne jest zimowe utrzymanie ulic w zadowalającym stanie, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie odśnieżania ulicy i chodnika, by jak najszybciej przywrócić płynny ruch pieszych i pojazdów w bezpiecznych warunkach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług, obejmujących sprzątanie, zamiatanie i odśnieżanie ulic czy chodników w Poznaniu oraz okolicach, wykonywane najwyższej jakości sprzętem, w konkurencyjnych cenach.

SAN-EKO ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KRZYSZTOF SKOCZYLAS

Ul. Gołężycka 132, 61-357 Poznań
NIP: 7791007260
REGON: 630535609
Tel/Fax: +48 61 667 53 71, +48 601 210 315
e-mail: san-eko@san-eko.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Michał Wilczyński
Tel: +48 605 440 887
e-mail: handlowiec@san-eko.pl

WYNAJEM KONTENERÓW NA ODPADY
Tel: +48 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!