Utrzymanie i pielęgnacja zieleni oraz zbiórka surowców

W dobie ekorozwoju priorytetem każdej firmy powinna być ekologia. W SAN-EKO staramy się stale podnosić standardy i wspierać wszelkie działania, których celem jest uczynić Poznań zdrowym i czystym miastem, przyjaznym mieszkańcom, również tym najmłodszym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, a także potrzebom współczesnej rzeczywistości, w której traktuje się czyste środowisko jako dobro wspólne, dokładamy wszelkich starań, aby tereny zielone, którymi się zajmujemy, utrzymane były w pięknym i estetycznym stanie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz doświadczonych pracowników, którzy doskonale wiedzą, jak zapewnić niezbędną czystość w parkach, skwerach i na terenach zielonych. Dzięki nim jesteśmy w stanie w pełni profesjonalny sposób podchodzić do powierzonych nam zadań. Wszystko po to, aby zapewnić jeszcze lepszy poziom wykonywanych przez nas usług. Pielęgnacja zieleni w mieście takim jak Poznań ma znaczenie wielowymiarowe i szczególne – jest to bowiem nie tylko troska o estetyczny wygląd, ale także o zapewnienie mieszkańcom miasta komfortowych warunków do wypoczynku i spędzania wolnego czasu na świeżym, zdrowym powietrzu. W firmie SAN-EKO doskonale zdajemy sobie sprawę z roli, jaką we współczesnej przestrzeni miejskiej odgrywa odpowiednio pielęgnowana zieleń, dlatego zapewniamy Państwu usługi realizowane na najwyższym poziomie. Zadbamy o czystość parków, usuniemy liście, wywieziemy śmieci i odpady. Wszystko to w profesjonalny sposób, w konkurencyjnej cenie.

Utrzymanie terenów zielonych

W swoich szeregach posiadamy pracowników wyspecjalizowanych w pielęgnacji i konserwacji zieleni, dlatego realizacja nawet najbardziej wymagających zleceń nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Dzięki szerokiej gamie profesjonalnego sprzętu, bez trudu uczynimy z terenów zielonych prawdziwy atut. Z doskonałymi efektami prowadzimy także na zlecenie selektywną zbiórkę surowców, dzięki czemu recykling staje się realną alternatywą.

Działamy systemowo, w oparciu o sprawdzone procedury i z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu, by zadowolić każdego klienta. Nawet najmniejsze zlecenie realizujemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą, co pozwala systematycznie podnosić jakość naszych usług, a najlepszą wizytówką jest liczna grupa stałych klientów.

SAN-EKO Zakład Usług Komunalnych

ul.Gołężycka 132

61-357 Poznań

NIP: 7791007260

REGON: 630535609 Biuro
Tel/Fax 061 667 53 71, 0 601 210 315
san-eko@poznan.home.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Michał Wilczyński
Tel. 0 605 440 887
dhsaneko@gmail.com

Zamawianie kontenerów

Tel. 0 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!