Rękaw budowlany do gruzu - wynajem

Oferujemy wynajem profesjonalnych zsypów budowlanych. Dysponujemy zestawami o długościach do 15 metrów. Oferta jest dostępna na terenie Poznania oraz powiatu poznańskiego. W celu ustalenia warunków wynajmu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

Zsypy budowlane

Zsyp budowlany, na który często mówimy "rękaw budowlany" jest niezastąpionym oprzyrządowaniem na budowach, w trakcie prac remontowych prowadzonych na wysokich kondygnacjach w blokach, kamienicach, na rusztowaniach czy podczas prac dekarskich. Zsyp do gruzu usprawnia pracę i pomaga zachować porządek i bezpieczeństwo na budowie, a jego wynajem w naszej firmie jest stosunkowo tani. . Używanie rękawów zsypowych znacząco wpływa na zmniejszenie zapylenia, a odpad jest kierowany bezpośrednio do kontenerów przeznaczonych do ich wywozu. Zsyp na gruz składa się z kilku rodzajów elementów.

Elementy zsypu budowlanego do gruzu

  • Rama montażowa – to główny element utrzymujący i zapewniający stabilność całej konstrukcji. Przy zasypywaniu jest poddawana dużym naciskom, dlatego bardzo istotne jest jej prawidłowe zamontowanie oraz podparcie.
  • Kosz zasypowy – jest umieszczony jako pierwszy w ramie montażowej. Specjalne wyprofilowanie ma na celu ułatwienie umieszczania odpadów.
  • Lejki – służą do nadania właściwego kierunku usuwanemu odpadowi. Łączy się je kolejno ze sobą oraz z koszem zasypowym za pomocą łańcuchów, które służą także jako amortyzacja. Lejki można dobierać do uzyskania żądanej wysokości zsypu.
  • Wciągarka – bardzo przydatna do wciągnięcia lejków na dużą wysokość. Rama montażowa jest przygotowana do zamocowania wciągarki.

Przykładowy montaż zsypu budowlanego

montaż zsypu budowlanego

SAN-EKO ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KRZYSZTOF SKOCZYLAS

Ul. Gołężycka 132, 61-357 Poznań
NIP: 7791007260
REGON: 630535609
Tel/Fax: +48 61 667 53 71, +48 601 210 315
e-mail: san-eko@poznan.home.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Michał Wilczyński
Tel: +48 605 440 887
e-mail: handlowiec@san-eko.pl

WYNAJEM KONTENERÓW NA ODPADY
Tel: +48 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!