Rękaw budowlany na gruz - wynajem

Oferujemy wynajem profesjonalnych zsypów budowlanych. Dysponujemy zestawami o długościach do 15 metrów. Oferta jest dostępna na terenie Poznania oraz powiatu poznańskiego. W celu ustalenia  warunków wynajmu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail.

 

 

Zsypy budowlane

Zsyp budowlany, na który często mówimy "rękaw budowlany" jest niezastąpionym oprzyrządowaniem na budowach, w trakcie prac remontowych prowadzonych na wysokich kondygnacjach w blokach, kamienicach, na rusztowaniach czy podczas prac dekarskich. Zsyp do gruzu usprawnia pracę i pomaga zachować porządek i bezpieczeństwo na budowie, a jego wynajem w naszej firmie jest stosunkowo tani. . Używanie rękawów zsypowych znacząco wpływa na zmniejszenie zapylenia, a odpad jest kierowany bezpośrednio do kontenerów przeznaczonych do ich wywozu. Zsyp na gruz składa się z kilku rodzajów elementów.

 

Rama montażowa – to główny element utrzymujący i zapewniający stabilność całej konstrukcji. Przy zasypywaniu jest poddawana dużym naciskom, dlatego bardzo istotne jest jej prawidłowe zamontowanie oraz podparcie.

Kosz zasypowy – jest umieszczony jako pierwszy w ramie montażowej. Specjalne wyprofilowanie ma na celu ułatwienie umieszczania odpadów.

Lejki – służą do nadania właściwego kierunku usuwanemu odpadowi. Łączy się je kolejno ze sobą oraz z koszem zasypowym za pomocą łańcuchów, które służą także jako amortyzacja. Lejki można dobierać do uzyskania żądanej wysokości zsypu.

Wciągarka – bardzo przydatna do wciągnięcia lejków na dużą wysokość. Rama montażowa jest przygotowana do zamocowania wciągarki.

 

 

Przykładowy montaż zsypu budowlanego

SAN-EKO Zakład Usług Komunalnych

ul.Gołężycka 132

61-357 Poznań

NIP: 7791007260

REGON: 630535609 Biuro
Tel/Fax 061 667 53 71, 0 601 210 315
san-eko@poznan.home.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Michał Wilczyński
Tel. 0 605 440 887
dhsaneko@gmail.com

Zamawianie kontenerów

Tel. 0 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!