Wywóz śmieci, gruzu, odpadów - Poznań

Nasza firma z Poznania oferuje Państwu najwyższej jakości usługi, wśród których szczególnie polecamy realizowany przy użyciu nowoczesnego i niezawodnego sprzętu:

  • wywóz odpadów komunalnych,
  • wywóz śmieci i odpadów gabarytowych,
  • wywóz gruzu (Poznań i okolice) z kontenerów o pojemnościach: 1.7 m3; 2,7 m3; 3.5 m3; 4.5 m3; 6 m3; 8 m3 16 m3; 38 m3.

Głównym atutem naszej firmy jest doświadczona kadra pracownicza, która potrafi w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wywóz gruzu, śmieci czy wywóz odpadów komunalnych jest zawsze realizowany bardzo profesjonalnie, szybko, tanio i bez niespodzianek. W razie potrzeby zapewniamy wywóz gabarytów, zarówno z ich podziałem na mniejsze elementy, jak i realizowany bez naruszenia formy gabarytu. Bez względu na rodzaj usługi, charakteryzują nas profesjonalizm i atrakcyjna cena. Istotnym elementem naszej bogatej oferty usług jest zorganizowany wywóz gruzu na terenie Poznania. Stolica Wielkopolski jest miastem, w którym zajmujemy się również opróżnianiem i wywozem odpadów w formie gruzu z kontenerów o bardzo zróżnicowanych pojemnościach. Przyjmujemy zlecenia w przypadku niewielkich kontenerów o kubaturach 1.7 m3, ale realizujemy także te dotyczące kontenerów o pojemnościach dochodzących nawet do 38 m3.

Wywóz odpadów komunalnych i gabarytowych - tanio

Nasze znaczne doświadczenie potrafiliśmy na przestrzeni lat przekuć w sprawdzone procedury, które pozwalają w najbardziej efektywny logistycznie sposób przetransportować gruz. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego zlecenia realizujemy szybko i terminowo, starając się przy tym pozostać niezauważonym. Bezproblemowe wykonywanie zleceń wywozu gruzu ułatwia nam nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, który świetnie sprawdza się w każdych warunkach, a nasze doświadczenie i indywidualne podejście do klienta pozwalają na zaoferowanie niskich cen za wywóz gruzu i odpadów na terenie całego Poznania.

Usuwanie śmieci i odpadów - atrakcyjna cena

Profesjonalne podejście oraz niezawodność to cechy najlepiej określające naszą firmę, jako partnera zajmującego się transportem i wywozem gruzu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując plan działania do potrzeb klienta, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Świadczymy nasze usługi na terenie Poznania i okolic, stale rozszerzając ofertę.

Kontener na gruz

Aby ułatwić wywóz odpadów budowlanych oferujemy specjalistyczne kontenery na gruz. Dostarczając je w Poznaniu zapewniamy najwyższą jakość usług, ich sprawność, ale i przystępną cenę. To również idealne miejsce do wynajmowania kontenerów do śmieci w Poznaniu i szybkiego pozbywania się wszystkich zbędnych rzeczy, chociażby podczas remontu prowadzonego w domu.

Dowiedz się więcej
 

Wynajem zsypów budowlanych

Podczas prowadzenia prac budowlanych na większych wysokościach często problemem jest usuwanie odpadów oraz śmieci. Zsyp do gruzu na wynajem to ogromne ułatwienie, które zapewnia także większe bezpieczeństwo, dysponujemy nowoczesnym zsypem. Nasze rękawy na gruz można dopasować do potrzeb, w tym do wysokości budynku, przez co rękaw budowlany po prostu ułatwi znacząco pracę.

Dowiedz się więcej
 

SAN-EKO ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KRZYSZTOF SKOCZYLAS

Ul. Gołężycka 132, 61-357 Poznań
NIP: 7791007260
REGON: 630535609
Tel/Fax: +48 61 667 53 71, +48 601 210 315
e-mail: san-eko@san-eko.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Michał Wilczyński
Tel: +48 605 440 887
e-mail: handlowiec@san-eko.pl

WYNAJEM KONTENERÓW NA ODPADY
Tel: +48 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!