Wywóz gruzu i odpadów komunalnych

Nasza firma z Poznania oferuje Państwu najwyższej jakości usługi, wśród których szczególnie polecamy realizowany przy użyciu nowoczesnego i niezawodnego sprzętu:

  • wywóz odpadów komunalnych,
  • wywóz śmieci i odpadów gabarytowych,
  • wywóz gruzu (Poznań i okolice) z kontenerów o pojemnościach: 1.7 m3; 2,7 m3; 3.5 m3; 4.5 m3; 6 m3; 8 m3 16 m3; 38 m3.

Głównym atutem naszej firmy jest doświadczona kadra pracownicza, która potrafi w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu wywóz gruzu, śmieci czy wywóz odpadów komunalnych jest zawsze realizowany bardzo profesjonalnie, szybko, tanio i bez niespodzianek. W razie potrzeby zapewniamy wywóz gabarytów, zarówno z ich podziałem na mniejsze elementy, jak i realizowany bez naruszenia formy gabarytu. Bez względu na rodzaj usługi, charakteryzują nas profesjonalizm i atrakcyjna cena. Istotnym elementem naszej bogatej oferty usług jest zorganizowany wywóz gruzu na terenie Poznania. Stolica Wielkopolski jest miastem, w którym zajmujemy się również opróżnianiem i wywozem odpadów w formie gruzu z kontenerów o bardzo zróżnicowanych pojemnościach. Przyjmujemy zlecenia w przypadku niewielkich kontenerów o kubaturach 1.7 m3, ale realizujemy także te dotyczące kontenerów o pojemnościach dochodzących nawet do 38 m3.

Wywóz gruzu – Poznań

Nasze znaczne doświadczenie potrafiliśmy na przestrzeni lat przekuć w sprawdzone procedury, które pozwalają w najbardziej efektywny logistycznie sposób przetransportować gruz. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego zlecenia realizujemy szybko i terminowo, starając się przy tym pozostać niezauważonym. Bezproblemowe wykonywanie zleceń wywozu gruzu ułatwia nam nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, który świetnie sprawdza się w każdych warunkach, a nasze doświadczenie i indywidualne podejście do klienta pozwalają na zaoferowanie niskich cen za wywóz gruzu i odpadów na terenie całego Poznania.

Wywóz gruzu – tanio

Profesjonalne podejście oraz niezawodność to cechy najlepiej określające naszą firmę, jako partnera zajmującego się transportem i wywozem gruzu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując plan działania do potrzeb klienta, aby sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Świadczymy nasze usługi na terenie Poznania i okolic, stale rozszerzając ofertę.

SAN-EKO Zakład Usług Komunalnych

ul.Gołężycka 132

61-357 Poznań

NIP: 7791007260

REGON: 630535609 Biuro
Tel/Fax 061 667 53 71, 0 601 210 315
san-eko@poznan.home.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Michał Wilczyński
Tel. 0 605 440 887
dhsaneko@gmail.com

Zamawianie kontenerów

Tel. 0 601 210 315