Wywóz śmieci - Poznań

Piętrzące się śmieci to naprawdę poważny problem, z którym trudno jest sobie poradzić bez specjalistycznej pomocy. Doskonałym ułatwieniem jest jednak możliwość skorzystania z usług firmy San-Eko, która posiada pojemne kontenery i zajmuje się bardzo sprawnym ich dostarczaniem, a później odbiorem. Pojemne kontenery na śmieci w Poznaniu można znaleźć w ofercie San-Eko, która posiadając nowoczesny sprzęt i doświadczony personel, jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym możliwym poziomie.

 

Ceny za wywóz śmieci w Poznaniu

Odpowiednio wyposażona firma może bardzo tanio zająć się wywozem praktycznie każdego rodzaju odpadów, zarówno od osób prywatnych, jak i od firm, w tym także firm budowlanych. Niskia cena wywozu śmieci w Poznaniu wcale nie idą w parze z niską jakością samych usług. Prowadzony tutaj między innymi wywóz odpadów gabarytowych to możliwość szybkiego pozbycia się wszystkich większych rzeczy, w tym chociażby mebli, które często stanowią problem. Firma wywożąc odpady gabarytowe korzysta z nowoczesnego sprzętu, co pozwala dopasować usługi do potrzeb.

Usuwanie śmieci w Poznaniu

Warto już teraz sprawdzić ceny na wywóz śmieci w Poznaniu i przekonać się, że są to usługi godne uwagi. Kontenery o różnej pojemności, dostępne w ofercie San-Eko pozwalają na wywóz odpadów komunalnych w Poznaniu, jak i większego gruzu czy śmieci o większych gabarytach. Na stronie firmy oprócz ceny na wywóz odpadów w Poznaniu można także sprawdzić wszystkie szczegóły związane z usługami.

SAN-EKO ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KRZYSZTOF SKOCZYLAS

Ul. Gołężycka 132, 61-357 Poznań
NIP: 7791007260
REGON: 630535609
Tel/Fax: +48 61 667 53 71, +48 601 210 315
e-mail: san-eko@poznan.home.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Michał Wilczyński
Tel: +48 605 440 887
e-mail: handlowiec@san-eko.pl

WYNAJEM KONTENERÓW NA ODPADY
Tel: +48 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!