Wywóz śmieci i odpadów komunalnych

Piętrzące się śmieci to naprawdę poważny problem, z którym trudno jest sobie poradzić bez specjalistycznej pomocy. Doskonałym ułatwieniem jest jednak możliwość skorzystania z usług firmy San-Eko, która posiada pojemne kontenery i zajmuje się bardzo sprawnym ich dostarczaniem, a później odbiorem. Pojemne kontenery na śmieci w Poznaniu można znaleźć w ofercie San-Eko, która posiadając nowoczesny sprzęt i doświadczony personel, jest w stanie zapewnić usługi na najwyższym możliwym poziomie.

 

Niskie ceny wywozu odpadów w Poznaniu

Odpowiednio wyposażona firma może bardzo tanio zająć się wywozem praktycznie każdego rodzaju odpadów, zarówno od osób prywatnych, jak i od firm, w tym także firm budowlanych. Niskie ceny wywozu śmieci w Poznaniu wcale nie idą w parze z niską jakością samych usług. Prowadzony tutaj między innymi wywóz odpadów gabarytowych to możliwość szybkiego pozbycia się wszystkich większych rzeczy, w tym chociażby mebli, które często stanowią problem. Firma wywożąc odpady gabarytowe korzysta z nowoczesnego sprzętu, co pozwala dopasować usługi do potrzeb.

Szybkie i profesjonalne usuwanie śmieci w Poznaniu

Warto już teraz sprawdzić ceny na wywóz śmieci w Poznaniu i przekonać się, że są to usługi godne uwagi. Kontenery o różnej pojemności, dostępne w ofercie San-Eko pozwalają na wywóz odpadów komunalnych w Poznaniu, jak i większego gruzu czy śmieci o większych gabarytach. Na stronie firmy oprócz ceny na wywóz odpadów w Poznaniu można także sprawdzić wszystkie szczegóły związane z usługami.

SAN-EKO Zakład Usług Komunalnych

ul.Gołężycka 132

61-357 Poznań

NIP: 7791007260

REGON: 630535609 Biuro
Tel/Fax 061 667 53 71, 0 601 210 315
san-eko@poznan.home.pl

Przedstawiciel Handlowy:
Michał Wilczyński
Tel. 0 605 440 887
dhsaneko@gmail.com

Zamawianie kontenerów

Tel. 0 601 210 315

Nasza oferta kontenerów!